Royal Siyah Krem Oto Koltuk Kılıfı
Marka : Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Tüm Yerli ve Yabancı Markalı Araçlara Uygundur.

Tam Takım Ön Arka Settir.

Sırt, Bel Oturma Kısımları Ortopediktir.

Daha Konforlu Sürüş İçin Özel Süngerlerle Desteklenmiştir.


ADET
HEMEN AL

Kılıf Özellikleri

Koltuğun tamamını saran esnek lakost kumaş, sırt ve oturak kısmında ortopedik Deri kollar ile orta kısımda Örme kumaş üzerine D desen nakış uygulaması, ve iç kısımda 5mm kalınlığında sünger ile yumuşak tuşe...

Uyumluluk

Tüm binek araçlara uyumlu olarak tasarlanan Meridyen Oto Koltuk Kılıfları, özel lazer kesim sistemi ile üretiliyor olup yan kısımlarda kullanılan esnek lakost kumaş koltuğunuzun tamamını sarar. Arka koltuk takımı arka sırt bütün ve arka oturak bütün olacak şekilde standart uyumlu olarak dikilmektedir.

Maksimum Koruma

Orijinal koltuğunuza zarar vermeden koltuklarınızın ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Dökülmelere, lekelere ve aşınmaya karşı maksimum koruma sağlar.

ISO9001:2015 Kalitesi

Konfor ve uzun ömürlü kullanımı bir araya getiren 3 katmanlı kolay temizlenebilen, kanserojen madde içermeyen kumaş ve deri seçenekleri ile üst düzey kalite sunar.

Ergonomik Tasarım

Koltuğunuzu sırt ve yan destekleri ile sararak vücudunuza uygun tasarlanır ve ekstra yumuşak süngeri ile oturuşunuza konfor katar.

Özel Dikiş Teknolojisi

Ürünlerimizde uzun kullanım ömrü sağlamak ve ayrılma ve yırtılma gibi durumları önlemek amacıyla özel dikiş teknolojisi kullanılmaktadır.

Montaj

Özel ergonomik tasarımı ile montaj esnasında aracınızda delme, kesme, sökme gibi işlemler gerektirmez, aracın orijinalliği bozulmaz. Ürün montaj kancaları ile birlikte gönderilir. Montajı kendiniz de yapabileceğiniz gibi profesyonel bir oto döşemeciye yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


Benzer Ürünler