Meridyenoto.com Oto Tekstili ve Aksesuarları,

GENESİS TELEKOMMÜNİKASYON VE İNTERNET HİZMETLERİ uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübeleri ile sektördeki yenilikleri takip eden değil,  ilklere öncülük eden bir şirket haline gelmiştir. Gerçekleştirilen birçok proje ve yenilik bunun tescili ve siz değerli Müşterilerimizin, öneri ve görüşlerinizle kendini geliştirmiş, sizlere en kaliteli hizmeti sunma sorumluluğuyla sektöre vizyon katan birçok  ilke imza atmıştır.Ürünlerimizin ham iplikten başlayan üretim serüveni, tüm aşamaları ile birlikte entegre tesislerimizde son bulmaktadır.Meridyen.com ailesi olarak kat edilen bu yolun haklı gurunu yaşamakta ve aynı sorumlulukla çalışmaya devam etmekteyiz.

 

FAALİYET ALANLARIMIZ

* Online Satış E-TicaretTürkiye‘nin en büyük online alışveriş sitelerinde Meridyenoto.com hizmet vermektedir.

 

 

NELER YAPTIK?

Kurumsal web sitemiz olan www.meridyenoto.com’u güncelledik. Bütün ürünlerimizin detaylı resimlerini ekleyerek online bir katalog haline getirdik. Ayrıca ürün detayları, facebook sayfamızda yerini aldı.

Bu sayede güncel haberleri sitemizden takip edebilir, ürünlerimizle ilgili bilgiler alabilirsiniz.Özel dikim oto koltuk kılıfı kalıp listemizi güncellemeye ve kalıp sayımızı her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. Yeni &cceccedil;ıkan araçların kalıpları en kısa zamanda listemize eklenmeye devam edecektir. Bu sayede her araca koltuk kılıfı satışını mümkün kılmayı hedefliyoruz. Ayrıca genişlettiğimiz üretim bandımızla alınan siparişlerin teslim süresini kısaltarak tüketici memnuniyetini en üst düzeye taşımayı amaçladık.Yine Türkiye’de bir ilk olan ve tüketicinin aklındaki soru işaretlerini gidermek amacıyla, koltuk airbaglari için gerekli patlama testleri ar-ge bölümümüzde yapıldı.Kalitenin sözde olmadığını kanıtlamak ve haksız rekabeti önlemek için kalite belgelerimizi artırdık. Tamamen kendi ar-ge bölümümüzün ürünü olan modellerimizin tasarım tescil belgelerini aldık.

 

Tekrar Görüşmek Dileğiyle.. Meridyenoto.com